جلوگیری از یک حمله موتر بمب در شهر کابل

‏جلوگیری از یک حملهٔ موتربم در شهر کابل

مسؤولان امنیتی کابل از جلوگیری یک عراده موتر نوع کولا مملو از مواد انفجاری از سوی فرماندهی کندن دروازه های پولیس کابل خبر میدهند.

فرماندهی پولیس کابل امروز پنج شنبه(24 میزان) با نشر خبرنامه یی نگاشته است:« دقایق قبل یک عراده موتر نوع کرولا مملو از مواد انفجاریه توسط منسوبین فرماندهی پولیس کندک دروازه‌ ها کابل در منطقه سنگ نوشته کشف، خنثی گردید.

در همین حال طارق آرین سخنگوی وزارت امور داخله نیز در تویتر اش نگاشته است که یک موتر مملو از مواد انفجاری از سوی نیروهای امنیتی کابل در مربوطات سنگ نوشته کشف و خنثی گردیده است.

جلوگیری از یک حمله موتر بمب در شهر کابل
جلوگیری از یک حمله موتر بمب در شهر کابل

آقای آرین افزوده است: در پیوند به این رویداد سه نفر بازداشت گردیده است.

همزمان با این فرماندهی پولیس کابل اعلام کرد که از وقوع یک انفجار در ناحیه هشتم این شهر جلوگیری شده‌است.

به گفته فردوس فرامرز؛ سخنگوی پولیس کابل، نیروهای امنیتی امروز یک حلقه ماین بشکه‌ای کارگذاری‌شده در کنار جاده‌ عمومی را کشف و خنثی کرده‌اند.

این درحالیست که امروز مسؤولان در ولایت میدان وردک از جلوگیری انفجار یک موتر مملو از مواد انفجاری قبل ار رسیدن بر یک قرارگاه ارتش در مرکز این ولایت خبر میدهند.

دفتر مطبوعاتی والی میدان وردک با نشر خبرنامه یی نگاشته است:« طالبان بامداد، امروز (پنج‌شنبه، ۲۴ میزان) با استفاده از یک موتر بمب‌گذاری‌شده می‌خواستند، بر قرارگاه ارتش در ساحه «کوته عاشور» در مسیر شاهراه نمبر۲ به صورت گروهی حمله کنند.