اپل ارزشمندترین برند جهان شناخته شد

 

 

 

به کارگیری از فن آوری روز که از امینی بالای برخوردار باشد، آرزوی هر انسانی بر شمرده می شود. اما استفاده از برندهای معتبر جهان همزمان با تسهیل بخشیدن برای مشتریان دردسرهای زیادی را به همراه داشته است. اما در تازه ترین مورد، فرآورده های فن آوری شرکت اپل بهترین برند جهان در سال 2021 میلادی شناخته شد.

 

بر بنیاد گزارش ها، در تازه ترین مورد رسانه های غربی گزارش کرده اند که شرکت اپل با ۸۷ درصد رشد از آمازون و گوگل توانست جایگاه خود را بالا ببرد و به عنوان ارزشمندترین برند جهان شاخته شود.

 

شرکت بزرگ اپل در امریکا، با ۲۶۰ میلیارد دالر سرمایه، برای نخستین بار توانسته است از آمازون و گوگل خود را پیشتاز بسازد و به عنوان برند برتر جهان شناخته شود.

 

محصولات شرکت اپل، شامل «اپل تی‌وی»، «اپل پادکست»، «اپ استور» و «اپل موزیک» است و در میان برنده های جهان رشد چشم گیری داشته است و اکنون یکی از کمپنی های پیشتاز و با اعتبار جهانی نزد مردم در دنیا شناخته می شود.

 

اپل، شرکت فناوری چندملیتی آمریکایی است که در زمینه ی طراحی و ساخت لوازم الکترونیکی مصرفی، نرم‌ افزار کمپیوتر و ارایه ‌دهنده خدمات آنلاین فعالیت می‌کند در این سال های اخیر توانسته است فن آوری های باور نکردنی را برای مشتریانش در بازارهای جهان عرضه بکند. تکنالوژی پیشرفته ی این شرکت به طور خیره کننده ی شهروندان جهان را شگفت زده کرده است و همه ساله این شرکت جهانی با تولید کالاهای تکنالوژیک توانسته است از محبوبیت بیشتر برخوردار گردد.

 

افزون بر آن شرکت اپل به دلیل تعبیه ی سیستم ایمنی بالا در فرآورده هایش مخاطبان زیادی دارد، زیرا این شرکت به تمامی هکرهای در سطح جهان چیلنج داده است که در صورت هک کردن سیستم های اطلاعاتی اپل آنان میلیون ها دالر برای هکر که قادر به این کار شود خواهد سپرد، اما تا هنوز هیچ فردی در جهان پیدا نشده است که قادر به هک سیستم های ایمنی این غول فن آوری گردد.

 

قابل تذکر دهی است که، شرکت اپل در ابتدا به نام شرکت کمپیوتری اپل در شهر کوپرتینو در ایالت کالیفورنیا، امریکا تاسیس شد و اکنون یکی از شرکت های پیش تاز جهان شمرده می شود.